Congrazie
Cauta Job In orasul

in timisoara jobs 1-10 of 1

Operator introducere si prelucrare date timisoara
*Responsabilitati: * • Preluarea comenzilor de la clienti; • Introducerea comenzilor in sistem; • Urmarirea statusului comenzilor; • Verificarea si
Added 20 days ago from Indeed

Senior Delivery Operations Manager timisoara
The Senior Delivery Operations Manager is the engine that runs 3PillarGlobal. Delivery Ops is the critical linkage between the pre-sales activities and
Added 5 days ago from 3Pillar Global

Angajam Economist-Contabil, Operator calculator timisoara
Posibilitati avantajoase de angajare. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa sunati
Added 18 days ago from OLX

Contabil-Economist timisoara
*Ne vei ajuta cu* : - efectuarea inregistrarilor contabile in conformitate cu legislatia in vigoare; - operarea zilnica a facturilor de la furnizori, precum
Added 18 days ago from Indeed

Coleg departament IT timisoara
Candidatul ideal: Căutăm o persoană responsabilă, dornică să înveţe lucruri noi, deschisă în relaţia cu persoanele din colectiv. Cerinţe: carnet de
Added 27 days ago from BioClinica

OPERATOR INTRODUCERE SI PRELUCRARE DATE timisoara
Ce facem noi pentru tine- -Oferim oportunitatea de a lucra in reteaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografica din Romania; -Pentru ca ne place
Added 10 days ago from hipo.ro

Operator Facturare timisoara
Operator Facturare locatie Timisoara, Calea Buziasului, nr. 162, jud. Timis Candidatul ideal: – experienta in facturare si operare in sistem ERP; –
Added 98 days ago from SIPEX

Lucrator universal timisoara
Esti implicat, iti place sa interactionezi cu ceilalti si esti orientat catre clienti? Alatura-te echipei noastre din Carrefour! Ce trebuie sa faci? Sa
Added 8 hours ago from Carrefour

Operatori Productie in Calea Buziasului timisoara
Pentru o fabrica frnceza din Timisoara, specializata pe producerea de componente pentru domeniul aeronautic, cautam operatori productie. Se ofera: - Salariu

Logistician gestiune flux timisoara
DRÄXLMAIER Group este de peste 50 de ani un promotor al inovațiilor, aflându-se în top 100 furnizori ai industriei automotive din lume. Prin metode
Added 3 days ago from DRÄXLMAIER Group

Pages: 1