Congrazie
Cauta Job In orasul

in constanta jobs 1-10 of 1

Funcţionar informaţii clienţi constanta
Funcţionar informaţii clienţi – Piatra Neamți FUNCȚIONAR INFORMAȚII CLIENȚI la filiala din Piatra Neamț pe perioadă determinată Atribuții principale:
Added 1 day ago from S.C. ORTOPROFIL PROD ROMÂNIA S.R.L.

Lucrator comercial in cabinet medical Constanta constanta
Angajam lucrator comercial in cabinet medical cu program full time . Se cere: - experienta in vanzari !!! -minim diploma absolvire bacalaureat - operare
Added 28 days ago from Indeed

cautam coleg: manager calitate constanta
Echipa tanara, in productie, cautam coleg. Manager calitate: atentie distributiva, dorinta de a invata lucruri noi, de a conduce o echipa tanara de lucru in
Added 17 days ago from OLX

Reprezentant magazin Constanta constanta
Responsabilitati: Daca iti place sa lucrezi, sa ajuti si sa socializezi cu oamenii, Audionova este locul tau; Cerinte: Daca ai terminat liceul si vrei sa
Added 90 days ago from Audionova

Registrator medical/Front Desk Officer constanta
Responsabilitati -Intampinarea pacientilor, inregistrarea datelor in sistemul de operare, indrumarea catre cabinetele de radiologie; -Preluarea apelurilor
Added 29 days ago from myjob.ro

Oferta de angajare constanta
COMPANIA SC ELITUR TRANS SRL, ANGAJEAZA AGENT VANZARI PENTRU AGENTIA DIN CONSTANTA, CU SARCINA DE A EMITE BILETE DE AUTOCAR, BILETE DE AVION SI DE A PRELUA
Added 14 days ago from Indeed

Veghetor incarcare / descarcare constanta
Responsabilitati: Control marfuri receptie / livrare, incarcare / descarcare, vagoane / nave / barje entry level Cerinte: * Absolvent studii medii sau scoala
Added 68 days ago from Indeed

SECRETARA constanta
Angajez secretara avand cunostinte foarte bune de limba engleza si operare calculator.Pentru relatii suplimentare va rugam sa ne contactati la telefon :

Companie de logistica angajeaza sofer livrator constanta
Cerinte : Categoria B .Experienta in domeniul distributie de comenzi si cunostinte de gestiune pe masina / facturare . Cazier judiciar si cazier rutier fara
Added 3 days ago from OLX

Sofer-Operator automate cafea Constanta constanta
Oferim loc de munca stabil, contract pe perioada nedeterminata, posibilitati de dezvoltare profesionala in departamentul de vanzari, bonusuri. Cerinte:
Added 5 days ago from OLX

Pages: 1