Congrazie
Cauta Job In orasul

in bucuresti jobs 1-10 of 1

1900 lei/luna bucuresti
Aveti experienta in vanzarea politelor de viata? Vreti sa aveti cel mai bun program de finantare , avand in acelasi timp si cea mai buna grila de comisioane
Added 12 days ago from OLX

Șofer, firma transport marfa. Salariu 1800 lei bucuresti
Distribuție pe București. Nu este Curierat. Contract de munca. Mai multe detalii la telefon 740 - arata telefon - . Cerințe , permis categoria B
Added 7 days ago from OLX

Receptioner bucuresti
Fa echipa cu noi! Cautam urmatorul Receptioner pentru Centrul de Logistica Decathlon. Acest centru asigura aprovizionarea lantului de magazine din Romania
Added 3 days ago from hipo.ro

Agent vanzari RCS RDS-3,500 RON bucuresti
Compania RCS RDS/DIGI cauta agenti de vanzari BUCURESTI Descrierea postului: -prezentarea si promovarea serviciilor din portofoliul companiei; -creeaza,
Added 6 hours ago from OLX

Receptionist - Spitalul Medicover bucuresti
Minim 3 luni experienta de lucru cu clientii; Experienta anterioara intr-o pozitie similara poate constitui avantaj; Orientare catre client; Bune abilitati
Added 6 days ago from Medicover

Centru geriatic angajeaza asistente si infirmiere bucuresti
Centru geriatric angajeaza situat langa gradina zoologica asistente si infirmiere. Detalii la telefon inclusiv in weekend

Angajam operator calculator bucuresti
Descrierea jobului: - preluare si procesare comenzilor, intocmire avize de insotire, facturare, intocmire nir-uri. Cerinte: - Experienta de minim 1 an, -
Added 3 days ago from OLX

Infirmiera(schimb scutec si menaj usor) bucuresti
Se cauta infirmiera pentru persoana in varsta de 60 ani, imobilizata temporar la pat. Se doreste schimbul scutecului si menaj usor privind ingrijirea

Angajez fata la facturare complex Doraly bucuresti
Urgent angajez fata la facturare complex doraly. Cer si ofer seriozitate. Program de lucru de luni -vineri 8.30-18 sambata 9-14.30 salariul 15 mil pentru

Operator Preluare Date - Partener ENEL bucuresti
*Ce trebuie sa faci tu este foarte simplu!* * Sa preiei apelurile telefonice solicitarile clientilor; * Sa notezi si sa actualizezi, in aplicatia interna,
Added 9 hours ago from Indeed

Pages: 1